Promocje

5% rabatu na cały asortyment - sklep internetowy

W trakcie terapii wzrokowej w naszym gabinecie korzystamy z przyrządów i pomocy przeznaczonych dla Pacjentów z zaburzeniami widzenia obuocznego i różnymi problemami wzrokowymi. Część z tych przyrządów może być z powodzeniem używana przez Pacjentów w domu, po odpowiednim instruktażu, jako uzupełnienie terapii i dla utrwalenia jej efektów. Ceny prostych, a dających dobre efekty pomocy zaczynają się już od 27 złotych! Do 20 sierpnia oferujemy dodatkowo 5% rabatu na cały asortyment.
Aby skorzystać z promocji należy z uwagach do zamówienia wpisać kod: RABAT5%.
 
Uwaga: należy zawsze dokładnie stosować się do wskazówek specjalisty i wykonywać ćwiczenia tylko z użyciem zaleconych pomocy i przyrządów.
 

25% rabatu na okulary zakupione do 30 czerwca

Promocja w ORTO-OPTICA na dobry początek wakacji! 25% rabatu na zakup okularów, a także samych soczewek okularowych, niezależnie od rodzaju wybranej oprawy, wady wzroku, ani rodzaju soczewek. Przypominamy, że przy zakupie oprawki razem z soczewkami badanie jest bezpłatne!
Szczególnie zachęcamy do zamawiania spersonalizowanych okularów przeciwsłonecznych, z uwzględnieniem wady wzroku, wybranego koloru i jego nasycenia i powłok uszlachetniających.
Promocja potrwa do końca czerwca. Zapraszamy!