Opinie

Gabinet:

ORTO-OPTICA
Centrum Dobrego Widzenia
mgr Ewa Witowska-Jeleń
ul. Królewska 5/3, Kraków 30-045

NIP: 677-212-99-03
Regon:121188257

Rejestracja Pacjentów:

tel. 886-799-700
email: kontakt@orto-optica.pl

Sekretariat, szkolenia, sklep internetowy:

tel. 886-799-700
email: zamowienia@orto-optica.pl

Zapraszamy w dni powszednie w godz. 10.00-18.00.

Specjaliści:

mgr Ewa Witowska-Jeleń
tel. 668-145-966
email: ewa@ortoptyka.pl

mgr Dorota Piszczek
tel. 602-424-494
mail: dorota-piszczek@wp.pl

Pełen profesjonalizm, przemiła atmosfera, super podejście do dzieci! Polecam zarówno dla dziecka jak i dorosłego - podejście równie fantastyczne
M.S.

Nasza Lenka dzielnie ćwiczy od listopada. To ile serca i serdeczności Pani Dorota okazała naszemu Dziecku to trudno wyrazić słowami. Dziękujemy! i walczymy dalej:))
A.M.

Dziękujemy za fachową diagnozę i pomoc dla naszego syna. Polecam Orto-Optica. Pełen profesjonalizm i najwyższy poziom świadczonych usług!
Z.P.

Bardzo dziękuję Pani Dorocie Piszczek za ogromną pomoc, cierpliwość i wspaniałe podejście do dziecka. Mimo, że córka została zdiagnozowana jak 2-latek (3 lata temu) i była pod kontrolą prywatnych lekarzy okulistów, nikt nie włożył tyle serca i siły w pomoc mojej córce co Pani Dorotka. Znacznie poprawił się komfort widzenia, dostałyśmy mnóstwo wskazówek odnośnie ćwiczeń wzroku w domu. Serdecznie polecam, daję max gwiazdek bo to miejsce na nie zasługuje. dziękuję.
I.S.

(...)Pracowity weekend - kolejne szkolenie,tym razem pryzmaty. Ewa Witowska-Jeleń kobieta z wielką wiedzą i doświadczeniem . Prawdziwy zaszczyt brać udział w jej szkoleniach.
A. B.

Polecam z całego serca! Bardzo żałuję, że nie trafiłam z córką do mgr Ewy Jeleń dużo wcześniej, zapewne dzisiaj jej widzenie byłoby w lepszym stanie...dobrze, że są Tacy Specjaliści ❤️
E. K.

Pani Doroto, trafienie do takiej osoby jak Pani, to wygrana w toto lotka 😉 Życzę, aby praca w gabinecie ORTO-OPTICA była spełnieniem Pani wizji i marzeń o tym, jak powinien wyglądać kontakt z pacjentem. Pozdrawiam.
B.M.

Witam Pani Doroto serdecznie! Dziękuje za zaangażowanie. Jestem szczerze wdzięczna i zaskoczona zainteresowaniem. Także pragnę podziękować za pozytywne myśli i słowa dotyczące zdrowia mojej Mamy - jest już dobrze, więc kamień spadł mi z serca. Gratuluje genialnego podejścia do sprawy wykonywanego zawodu i potrzeby nieustannego rozwoju. Niewielu jest specjalistów Pani pokroju. Pozdrawiam.
D.P.

Pani Ewo, mało jest w dzisiejszym świecie ludzi tak zaangażowanych. Niemniej są, przykładem jest PANI i życzę z całego serca, by nigdy ten materialny świat nie odciągnął PANIĄ od tej MIŁOŚCI, którą darzy PANI swoich pacjentów. Serdecznie życzę.
Dr n. med. S.A.

Pani Doroto, dziękuję za przesłanie instruktażu dotyczącego użytkowania soczewek kontaktowych oraz za profesjonalną obsługę. Jestem bardzo zaskoczona niesamowicie miłym podejściem do pacjenta. Pozdrawiam serdecznie.
S.S.

Pani Doroto, jeszcze raz dziękujemy za fachową obsługę i pomoc. Z pewnością pozostaniemy w stałym kontakcie. Pragnę nadmienić, że doświadczenia, ktore zdobyliśmy u Pani z pewnością sprawią, że skorzystają z tego również moi pacjenci, bo znacząco poszerzyły się moje horyzonty terapeutyczne. Myślę, że w sytuacjach problematycznych, będę kierować pacjentow do Pani. Serdecznie pozdrawiamy i dziekujemy za wszystko 🙂
M.J-S.

Pani Ewo, jest Pani wspaniała!
Dr n. med. A.P.

Witam Pani Doroto. Bardzo dziękuję za opiekę. Przy okazji wraz z całą rodziną składam Pani najserdeczniejsze życzenia; dużo zdrowia i dalszej cierpliwości dla pacjentów. Chcielibyśmy mieć więcej takich wspaniałych specjalistów, którzy tak dbają o pacjentów. Jeszcze raz dziękuję za wszystko. Pozdrawiam.
E.W.

Pani Doroto, jestem naprawdę baaaaaaaardzo wdzięczna za przesłane materiały. To po prostu komplet informacji, którymi można podzielić się z rodzicami, opiekunami dzieci i nauczycielami. Bardzo, bardzo dziękuję, cieszę się, że mogłam Panią poznać. Pozdrawiam serdecznie
T.Ś-O

Witam Pani Doroto, po 2 tygodniach użytkowania soczewek z prawidłowym rozmiarem, mogę śmiało powiedzieć, że nigdy moje oczy nie czuły się lepiej. Naprawdę to jak moje oczy czują soczewki w rozmiarze 8,8 mm to kosmos. Z okularów też jestem przeszczęśliwy. Widzę idealnie 😉 Jeszcze raz dziękuję za mega profesjonalne podejście i bardzo dobry dobór soczewek i okularów. Jestem niezwykle zadowolony i przy każdej okazji będę Panią z przyjemnością polecał.
D.K.

Witam Pani Ewo! Chciałam jeszcze raz serdecznie pogratulować konferencji, i jednocześnie podziękować za takie zaangażowanie i ogrom nowej, lub też odświeżonej wiedzy!
Z.C.

Pani Dorotko. Pozdrawiam od wszystkich studentek. Chcą jeszcze zajęć z Panią 🙂 i w rankingu wykładowców ma Pani I miejsce:) bardzo się cieszę i dziękuję za wiedzę i serce którym Pani " kupiła " wszystkich.
A.R

Piszę na gorąco po dzisiejszym spotkaniu z nauczycielami i wykładzie p. Ewy Witowskiej-Jeleń. Jestem bardzo, bardzo wdzięczna za pomysł zaproszenia tak wspaniałego specjalisty. Widziałam, jakie poruszenie wśród nauczycieli wywołały informacje przekazane przez p. Ewę Witowską-Jeleń. Z pewnością dotychczas tylko niewielka grupa dzieci jest badana przez ortoptystów. Nikt ich nie kieruje na takie badania, bo pracownicy poradni i nauczyciele prawie nic o tym wiedzą. Dzięki takim wykładom może się coś w tym zakresie zmienić na lepsze! Pozdrawiam serdecznie.
G.Z.

Pani Doroto, przesyłam Pani prelekcję, którą przygotowałam wraz z koleżanką na wspólne wystąpienie. Z jednej strony w sposób jasny, zrozumiały przekazuje Pani złożone meandry budowy, funkcjonowania, wad i chorób oka, a z drugiej pięknie uczy Pani, jak możemy się dzielić tym, co tworzymy. Pozdrawiam.
Studentka STW

Dziękuję Pani Doroto! Dobrała mi Pani fantastyczne szkła na mój astygmatyzm, czuję się w nich rewelacyjnie.
O.R.

Dzień dobry Pani Doktor Ewo, serdecznie dziękuję za karty córek. Dziewczyny są zachwycone okularami, a ja kompetentną opieką. Pozdrawiam.
Z.K.

Pani Doroto, jesteśmy bardzo zadowoleni z Pani opieki (nasi znajomi również), dlatego wszystkim zainteresowanym polecamy konsultację u Pani.
N.L

Pani Ewo, cieszę sie mogę zarażać ludzi tą wiedzą którą otrzymuje od Państwa i że tak chetnie chca z tego korzystac. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawiam.
M.L.

Witam Pani Doroto, bardzo chciałam Pani podziękować za indywidualne podejście do pacjenta i przekonanie, że trzeba próbować. U mnie się udało - po długim czasie, ale jednak 🙂 Wspomniała Pani, że tych "trudnych" pacjentów ma Pani dalej na uwadze w przypadku, gdy wchodzą jakieś nowości soczewkowe. Bardzo chciałabym Panią prosić o kontakt ze mną w przypadku, gdy coś odpowiedniego dla mnie pojawi się na rynku z soczewek. Chętnie wypróbuję pod Pani opieką 🙂 Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę sukcesów zawodowych.
J.J.

Pani Ewo! Dziękuję za profesjonalne i miłe podejście do pacjenta.
E.B.

Dzień dobry Pani Doroto, bardzo dziękuję za przesłane materiały i jeszcze raz pragnę podziękować za wspaniale przeprowadzone szkolenie, niesamowitą atmosferę i dużą dawkę cennej wiedzy :-)Pozdrawiam serdecznie.
J.H.

Pani Ewo! Bardzo mi zależy na wizycie u Pani, bo zawsze po tych wizytach wychodzę pokrzepiony i ze wzrokiem pod pełną kontrolą. Pozdrawiam.
R.W.

Witam Państwa, w ostatni weekend brałam udział w szkoleniu i przyznam, że jako fizjoterapeutka nie spotkałam się z tak sensownym, dobrze ułożonym programem(pod względem czasowym i merytorycznym) szkolenia z którym zdążyliśmy czasowo. Brawo dla Pani prowadzącej i Pani z recepcji za organizację. Pod wpływem szkolenia zdecydowałam się na studia podyplomowe z tyflopedagogiki, oczywiście gdyby istniała możliwość od razu poszłabym na ortoptykę (gdyby szkoła prowadziła zajęcia w weekendy nawet dojazd z Wrocławia nie stanowiłby problemu, ale wiem, że na razie nie ma takiej opcji). Pierwszy raz zdarzyło mi się pochwalić organizację jak i materiał przedstawiony na kursie. Dziękuję i czekam na informacje o kolejnych edycjach dotyczących ortoptyki.
A.M.

Droga Pani Ewo, bardzo dziękuję za przesłaną opinię. Byłam z nią wczoraj u dr S. i była zachwycona wynikami syna. Nie wierzyła, że poprawa jest aż tak ogromna. Wręcz spektakularna. Chciałaby podesłać do Pani inne dzieci, dlatego jeśli Pani pozwoli chciałabym podesłać dzisiaj męża do recepcji po kilka wizytówek Pani Gabinetu dla p. dr S. Pozdrawiam serdecznie.
M.M.

Witam Pani Doroto, serdecznie dziękuję za nadesłane materiały. Pozostaję pod wrażeniem Pani zaangażowania, wnikliwości i ogromnej chęci przekazywania wiedzy w sposób profesjonalny i bardzo ...ciepły. Liczę na powiadomienie o poszerzeniu Państwa oferty szkoleń dla pedagogów. Pozdrawiam.
A.G

Szanowna Pani Doktor Ewo, pragnę gorąco podziękować za Pani pracę i dobór szkieł. Wreszcie wszystko jest w porządku, widzę bardzo dobrze i oczy w ogóle się nie męczą. W moim lewym oku nie odczuwam już żadnego dyskomfortu ani napięcia, budzę się rano bez bólu oczu i nie muszę już tak często korzystać z kropli do oczu. Mam nawet wrażenie, że widzę nieco lepiej także i bez okularów w codziennym życiu domowym. Panowie z OkoDesign uwzględnili po raz kolejny reklamację i wymienili szkła bez żadnej dopłaty.Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam!
A.K.

Pani Doroto, ogromnie dziękuję za współpracę i za wszystko co Pani dla mnie zrobiła. Jestem w stu procentach pewna, że trafiłam do najlepszego specjalisty i bardzo wdzięczna za cały trud włożony w poszukiwania odpowiednich dla mnie soczewek. Dziękuję również za zestaw ćwiczeń, postaram się je wykonywać jak najczęściej. Serdecznie pozdrawiam.
M.W

Szanowna Pani Ewo, bardzo dziękuję za przesłanie zaświadczenia i przede wszystkim badanie, na którym syn nie czuł się jakby był badany 🙂 Podziwiam cierpliwość i i niespotykane podejście do dzieci.
I.M.

Dzień dobry Pani Doroto, od soboty noszę dobrane przez Panią okulary i jestem bardzo zadowolona. W ogóle nie musiałam się do nich przyzwyczajać, nie czuję żadnego dyskomfortu. Wszystkie poprzednie okulary nosiłam tylko gdy musiałam, a te zakładam od razu rano, bo jest mi w nich lepiej. Jak je zdejmuję, to po chwili już widzę dobrze, a po poprzednich musiałam bardzo długo "dochodzić do siebie". Niedługo mój mąż też przyjdzie do Pani z wizytą 🙂 Pozdrawiam.
M.M.

Polecam całym sercem Orto Optice. Mój synek ma nikłe szanse na jakiekolwiek widzenie a pomimo skrajnych diagnoz rehabilitujemy Jego wzrok właśnie tutaj zauważając rezultaty. Niewyobrażalna pomoc i życzliwość uśmiechniętej Pani Ewy oraz personelu cieżko wyrazić słowami. Dla Tych Państwa ich praca to rownież pasja, dają szanse i pomagają gdy inni rozkładają ręce. Moje serce do końca życia bedzie wdzięczne!!! Pozdrawiam i gorąco polecam.
A.P.

(...)To ja chciałabym serdecznie podziękować 🙂 za wartościowe dla nas spotkanie. Jesteście Panie nie tylko wspaniałymi specjalistami, ale również CUDOWNYMI LUDZMI, z ogromną empatią nie tylko do pacjenta, ale również życzliwością do kolegów specjalistów (co w dzisiejszych czasach jest ogromną rzadkością). Choć to może zabrzmi trochę patetycznie, miłych słów nigdy za dużo: Wpisuję Panie na moją listę Osób Godnych Naśladowania! 😀 Oby więcej takich ludzi! Serdecznie pozdrawiam
A.M.

Referencje

Powiększ
Kontrast