Opinie

,,Chciałabym serdecznie podziękować niezwykłej osobie – wielkiego serca, z ogromną wiedzą i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Ale przede wszystkim specjaliście, który od samego wejścia do gabinetu ujmuje życzliwością i uważnym wsłuchaniem się w potrzeby pacjenta. Ciepło, empatia, zrozumienie pacjenta i chęć pomocy poprzedzone są niezwykle dokładnym, przeprowadzonym w miłej atmosferze badaniem. Pani mgr Dorota Piszczek jest specjalistą, do którego wraca się z radością i poczuciem, że wykonywane badania zawsze będą na najwyższym poziomie, wykonywane z ogromnym zaangażowaniem i spełnieniem oczekiwań pacjenta. Pani Dorotko – jeszcze raz dziękuję za wszystko i – do zobaczenia.”
E. S.

Pani Ewo, to jest na prawdę świetny webinar, i polecam go obejrzeć wszystkim osobom, bez względu na to czym się zajmują. W końcu każdy z nas jest także pacjentem. Ja też 🙂 Pomimo to, z wielkim zainteresowaniem odsłuchałam cały materiał. Dziękuję za teorię i praktyczne wskazówki, które moim zdaniem mogą się przydać nie tylko w Państwa branży, ale po prostu w życiu. Mnie, wiedza przez Panią zebrana i przekazana w tak przystępny sposób dosłownie otworzyła oczy na kolejne możliwości prewencji problemu, który dotyczy nas wszystkich. Natomiast świadomość, jak Orto-Optica Centrum Dobrego Widzenia dba o bezpieczeństwo zarówno pracowników jak i nas pacjentów jest bezcenna! Serdecznie dziękuję za Państwa ciężką i jakże trudną zwłaszcza obecnie pracę <3
A.G.

,,Lepszego specjalisty jak mgr Dorota Piszczek nie znam. Przyjeżdżam z innej części Polski. Pani Dorota jako jedyna dobrała mi okulary, w których przy mojej skomplikowanej wadzie wzroku widzę lepiej. Przez blisko 15 lat szukałem u różnych specjalistów pomocy i wydawać się mogło, że problem był nie do ogarnięcia. Dzięki Pani mogę normalnie pracować w zawodzie a czekało mnie wykluczenie ze względu na wadę wzroku. Bardzo polecam. Najlepszy specjalista jakiego znam w tej dziedzinie. Na każdej wizycie Pani Dorota dokładnie wyjaśnia, co w tej chwili dzieje się z moim wzrokiem, co zmieniło się od ostatniej wizyty i co mnie czeka.”
M. C.

”Każde szkolenie w Orto-Optica Centrum Dobrego Widzenia jest na najwyższym poziomie 👌🏻Ogrom wiedzy i umiejetność jej przekazywania innym 👏🏻 Dziękuje Ewa Witowska-Jeleń 💐 i oczywiście do zobaczenia 😊”

,,Cieszymy się Pani Doroto ogromnie, że los pozwolił nam poznać tak bardzo życzliwą osobę jak Pani, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Tak rzadko spotyka się takie osoby, że jest to aż niewiarygodne.”
A.M.

„Pani Ewo, dziękuję za jak zwykle profesjonalne i dogłębne zajęcie się tematem. Pani działania są dla mnie światłem w tunelu znieczulicy dzisiejszej służby zdrowia.”
M. Sz.

,,Droga Pani Doroto! Proszę wybaczyć tę poufałość, ale od wczoraj jestem pod ogromnym wrażeniem wizyty u Pani i skłonna jestem stwierdzić, że ludzie jak Pani, to prawdziwy skarb! Serdecznie dziękuję za wczorajszy instruktaż, zaopiekowanie się mną i ciepłe słowa. Nie podejrzewałam, że kiedykolwiek będę jeszcze tak dobrze widzieć. Czuję się jakby krystalicznie czysta woda przemyła mi oczy z wszelkich odmętów. Już w ciągu kilku godzin od założenia soczewek zupełnie zmieniła się moja percepcja. Postrzeganie przestało być wysiłkiem, głowa mogła odetchnąć, a ja cieszyłam się widokami. Cały wczorajszy wieczór przejeździłam samochodem po mieście, ciesząc się, że oto światła innych samochodów przestały mnie razić, a prowadzenie po zmroku przestało być udręką. Dziękuję Pani raz jeszcze za Pani wspaniałe, pedagogiczne podejście i za to, że nie boi się Pani wyzwań. Proszę mi wierzyć, ale jestem od wczoraj szczerze poruszona tym, jak poprawiła Pani komfort mojego życia. Łączę serdeczne pozdrowienia!”
U. S.

„Nigdy ani przez chwilkę nie wątpiłyśmy z Lenką, że jesteśmy w Najlepszym miejscu!!!Polecamy terapię widzenia u Pani Ewy nie tylko z oczywistych przyczyn jak wada wzroku,czy zez... Trudne przypadki nie stanowią w Orto- optica problemu.😉 Pozdrawiamy i gratulujemy kolejnej pięknej cegiełki na drodze rozwoju zawodowego.😘😘😘
J.R.

,,Witam Pani Doroto. Bardzo Pani dziękuję za pomoc i opiekę. Bycie Pani pacjentką daje poczucie, że jest się w dobrych rękach. Pani jest prawdziwym przykładem osoby, która kocha ludzi i pomaganie im. Cieszę się, że moje oczy są pod Pani opieką.”
Z. W.

„Pani Ewo , jesteśmy tak ogromnie wdzięczni, że 2 lata temu wzięła nas pod swoje skrzydła i podjęła się rehabilitacji wzroku Adasia. Bez Pani serca włożonego w pracę, nie bylibyśmy w miejscu w którym teraz jesteśmy (...) Adaś w tym tygodniu, przeszedł bardzo ważne dla niego badania, nazwane potencjałami wzrokowymi. W Bostonie mieliśmy je wykonane 3 krotnie, pierwsze kiedy Adaś skończył 10 miesięcy. Na wykonanie badania w Polsce czekaliśmy prawie dwa lata... Ale nasze czekanie zostało wynagrodzone. Ich wynik nas zaskoczył, w bardzo dobrym tego słowa znaczeniu. Dla dziecka z tak ciężką , rzadką chorobą oczu, po tak wielu operacjach ... tak dobre dla nas wyniki VEP są efektem ogromnej pracy jaką wykonały 3 osoby : Adaś , doktor Yoshihiro Yonekawa i Pani Ewa Witowska – Jeleń (...) Ciężka praca włożona w rehabilitację wzroku, wspaniałe podejście, ogromna wiedza, profesjonalizm , ale przede wszystkim pasja i ogromne serce to atrybuty drugiej osoby odpowiedzialnej za wypracowane sukcesy i szczególnie bliskiej naszemu Adasiowi .Mowa tutaj o wspaniałej terapeutce wzroku : Pani Ewie Witowskiej -Jeleń”. http://www.facebook.com/adaschcewidziec/
A&M&R P.

,,Dzień dobry Pani Doroto! Ogromnie dziękuję za przekazanie dokumentacji medycznej. Chciałabym także złożyć Pani raport. Wizyta w poradni strabologicznej szpitala Św. Rafała zakończyła się wydaniem pilnego skierowania na zabieg korekcji zeza. Jestem Pani dozgonnie wdzięczna za pokazanie odpowiedniej ścieżki leczenia!”
N. Ś.

„Dzień dobry Ewo😊 Cała przyjemność po mojej stronie pracować z tak świetną specjalistką jak Ty. Zawsze Cie szczerze polecałem i będę polecał.”
J. L.

,,Pani Doroto, dziękuję bardzo za cenną i obszerną wiedzę. Jest to ogromny zaszczyt i przywilej móc poznać i uczyć się od tak wspaniałych osób. Pozdrawiam serdecznie”
A.W. R.

„Droga Pani Ewo, tak się cieszę, że trafiłam pod Pani opiekę. Pryzmaty sprawdzają się świetnie. Widzę wyrażnie i pojedyńczo. Nie sądziałm, że to będzie możliwe. Jestem Pani niezmiernie wdzięczna. Nawet neurolog był zdziwiony i pytał kto mi dobierał pryzmaty, a okulista skserował kartę od Pani. Jest Pani wyjątkowa i podziwiana przez wszystkich (...) Do zobaczenia.
D.N.

,,Witam Pani Doroto, dziękuję serdecznie za materiały. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani wiedzy, doświadczenia, pasji i niczym nieograniczonej chęci pomocy. Z wyrazami ogromnego szacunku.”
A. S. W.

„Thank you, Ewa. It was great to meet you. You are the best optometrist. I am continuing with home exercise for my eyes:-) and plan to come to control in Krakow! I will let you know.”
O.G.

,,Pani Doroto, bardzo dziękuję za tą dawkę wiedzy, którą zechciała się Pani z nami podzielić. Jestem niezmiernie wdzięczna za poświęcony czas i zaangażowanie, a przede wszystkim emocje, które towarzyszyły temu spotkaniu. Dziękuje również za energię i motywację do działania w mojej pracy. Dzięki takim osobom jak Pani praca Optometrysty nabiera jeszcze większego znaczenia. Dziękuję :)”
M. G.

Dziękuję bardzo Pani Ewo...do zobaczenia!!! Bardzo mi było miło wszystkie Was Panie poznać, jesteście Wspaniałe, z ogromną wiedzą i praktyką . Wielka przyjemność być w Waszym towarzystwie 🙏🥰 Pięknego dnia 💐⚘🌷
A.W.

,,Pani Doroto, bardzo dziękuję za przesłanie materiałów. Cały czas jestem pod ogromnym wrażeniem szkolenia. Sposób przekazywania wiedzy przez obie Panie jest niezwykle profesjonalny, dokładny, a jednocześnie niezwykle jasny i czytelny. Bardzo dziękuję za ogrom wiedzy.”
A. S.

„Dzień dobry Pani Ewo. Zawsze kieruję do was - większych speców w Krakowie nie ma 😉 Dzieciaków nie badam, a jak mi się trafi dorosły z foriami i widzę że nie dam rady skorygować to też od razu na Królewską 😉”
M.F.

,,Witam Pani Doroto, dziękuję bardzo za wiadomość z propozycjami ćwiczeń i raz jeszcze za dokładne zbadanie oczu córki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Byliśmy z polecenia a teraz my będziemy polecać innym :)”
M. Z.

„Ewa Witowska-Jeleń kobieta z wielką wiedzą i doświadczeniem. Prawdziwy zaszczyt brać udział w jej szkoleniach.”
A.B.

,,Pani Doroto dziękuję. Magiczne miejsce. Takich gabinetów prawie już nie ma.”
J. S.

„Pani Ewo, dziękuję za badanie moich oczu. Nic dziwnego, że ustawiają się do Pani takie kolejki. Wiedza, profesjonalizm, serdeczne i dogłębne podejście do Pacjenta, sprawia, że warto dojechać z drugiego końca Polski.”
M.B.

,,Dzień dobry Pani Doroto, serdecznie dziękuję za szkolenie i materiały. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani wiedzy oraz chęci dzielenia się z nią, co spotyka się niesamowicie rzadko. W moim skromnym mniemaniu taka postawa podkreśla Pani "mądrość" i "siłę". Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!”
U. Z.

„Dzień dobry Pani Ewo! Pani gabinet jest zawsze pierwszy na mojej liście zaufania jeśli chodzi o oczy.”
R. W.

„Dzień dobry Pani Doroto, byłam dziś u Pani na badaniu z córką. Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą atmosferę, profesjonalizm i ciepłe podejście jednocześnie. Pozdrawiam serdecznie.”
N. K.

„Droga Pani Ewo, dziękuję za przesłaną kartę badania mojej córki. Nie spotkałem się jeszcze z tak wnikliwym i życzliwym podejściem do Pacjenta.”
M.D.

,,Pani Doroto, bardzo dziękujemy za profesjonale i niezwykle ciepłe przyjęcie. Dużo radości Pani w nas tchnęła. Do zobaczenia za rok!”
J. A.

„Pani Ewo, dziękuję za informację. Jest dla mnie ogromnym zaszczytem możliwość współpracy z Panią. Jak zawsze u Państwa w pełni profesjonalna, mocna merytorycznie opinia medyczna. Z wyrazami ogromnego szacunku.”
A.S.-W.

,,Pani Doroto, bardzo dziękuję za dzisiejsze spotkanie. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani podejścia, zaangażowania, bezinteresowności i empatii 🙂 Dziękuję za materiały.’’
J. K.

„Pani Doktor Ewo, jest Pani najcudowniejszą osobą jaką spotkałam na swojej wzrokowej drodze. Dziękuję.”
K.R.

,,Dzień dobry Pani Doroto, bardzo dziękuję za przesłane materiały, zarówno pierwszą, jak i drugą część. Korzystając z okazji również chciałam podziękować za minioną niedzielę i bardzo cenne szkolenie. Uczestniczyłam już w niejednym szkoleniu, ale po raz pierwszy spotkałam się z taką otwartością i chęcią dzielenia się wiedzą bez ograniczeń. Do tego wszystkiego sposób jej przekazywania. Kraków górą!!! Jak dobrze, że nie mamy do Was (z Gdańska) aż tak daleko. ☺ Już się cieszę na kolejne szkolenie w maju tym razem u Pani. Raz jeszcze dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.’’
M. K.-S.

„Dzień dobry Pani Ewo! Jestem pod ogromnym wrażeniem badania u Pani. Nikt jeszcze tak dokładnie nie zbadał mojego wzroku. Byłam na wielu wizytach ale u Pani dowiedziałam się co tak naprawdę mi dolega. Nikt wcześniej nie zbadał mnie pod kątem zespołu suchego oka i nigdzie nie otrzymałam tak przydatnych wskazówek odnośnie dalszego postępowania. Na pewno jeszcze wrócę.”
J.K.

,,Witam Pani Doroto, bardzo dziękuję za materiały. Z całą pewnością będę z nich korzystać. Jestem niesamowicie zadowolona z dzisiejszych zajęć. Wszystko było dla mnie bardzo klarowne. Ma Pani niezwykły talent w przekazywaniu posiadanej wiedzy. Widać, że ta dziedzina jest Pani pasją i zaszczepia Pani ją w innych. Cieszę się, że takie osoby stają na mojej drodze, dzięki temu wiem, w jaką uliczkę mam skręcić, aby dojść do wyznaczonego celu. Na chwilę obecną badam tylko dorosłe osoby (i uwielbiam to robić), ale kto wie, co los mi szykuje.... Dziękuję.’’
D. S.

„Droga Pani Ewo, dziękuję za badanie moich dzieci. Uwielbiają do Pani przychodzić, bo badanie traktują jako dobrą zabawę, a ja mogę zawsze liczyć na profesjonalizm, dogłębne wyjaśnienie problemów ze wzrokiem i fachową pomoc.”
J.B.

,,Pani Doroto, serdecznie dziękuję za przemiłą wizytę i za dokładne rozjaśnienie mi, jakie dzieci mają kłopoty. W końcu po raz pierwszy rozumiem to, co się dzieje. Dziękuję za ćwiczenia wskazane dla nich.’’
A.J.

„Terapia w Orto-Optica Centrum Dobrego Widzenia,to miejsce,w które Lenka najchętniej jedzi. Profesjonalizm Pani Ewy i indywidualne podejście do dziecka sprawia, że słowo " terapia" rozumiane jest przez dziecko jako dobra zabawa🤩Istotnym punktem programu są google Remmed, świetne uzupełnienie profesjonalnej terapii wzroku. Dzięki temu dziecko nigdy się nie nudzi na zajęciach i chce na nie wracać. Polecamy!" Pozdrawiam.
J.R.

,,Witam Pani Doroto, bardzo dziękuję za materiały. Szkolenie było rewelacyjne. Pozdrawiam.’’
M. G.

„Dzień dobry Pani Ewo, to my z całego serca dziękujemy za pomoc i opiekę, która w naszych oczach stanowczo wykracza poza to, czego do tej pory doświadczaliśmy. A historia leczenia Jędrka jest naprawdę bardzo długa. Cieszymy się, że takie Osoby jak Pani znalazły się na naszej drodze. Pani serdeczne podejście, otwartość, życzliwość i ciepło w stosunku do pacjentów są po prostu wyjątkowe i bezcenne. To nie jest tylko sumienne wykonywanie swoich zawodowych obowiązków, to stanowczo coś więcej. Poczuliśmy i doświadczyliśmy tego z Pani strony bardzo wyraźnie. Zawsze będę wdzięczna za całość czasu i serca jakie poświęciła Pani do tej pory Jędrkowi i nie zapomnę jak szybko zorganizowała Pani dla niego i dla nas pomoc w nagłej potrzebie. To przecież nie tylko profesjonalizm i fachowość, to jeszcze Pani otwartość i serce do ludzi. Wcale się nie dziwię kolejkom do Państwa gabinetu, to dla mnie w pełni zrozumiałe, bo po prostu nie ma lepszego!”
D. D.-P.

,,Pani Doroto, wczoraj byłam u Pani w celu dokończenia badania mojego wzroku. Pani profesjonalizm i sposób komunikacji zrobił na mnie duże pozytywne wrażenie. Serdecznie pozdrawiam.’’
M. N.

„Droga Pani Ewo, jestem ogromnie wdzięczna za dobrane pryzmaty. Wielu specjalistów próbowało mi pomóc. Dopiero wizyta u Pani przyniosła przełom w moim życiu. Już nie dwoję. Będę Pani dozgonnie wdzięczna i na pewno do zobaczenia.”
O. S.

,,Dzień dobry Pani Doroto, bardzo dziękuje za maila i ćwiczenia. Jestem pod wielkim wrażeniem przeprowadzonej konsultacji. Rzadko się zdarza taka życzliwość i podejście do dziecka. Gorąco pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.’’
K. M. R.

„Sznowna Pani Ewo! Od początku wiedziałam, że jest Pani nie tylko wspaniałym specjalistą ale i wspaniałym człowiekiem o wielkim sercu - i jedno i drugie można zauważyć od razu, chociażby w podejściu do pacjentów i trosce o ich zdrowie (Pani Dorota również jest Aniołem). Przyciągacie Panie swoją dobrocią, uczciwością i chęcią pomocy - co w obecnych czasach jest unikatowe - przy zachowaniu najwyższych standardów kultury osobistej, połączonej z klasą samą w sobie. Wiedza, którą Panie przekazują oraz różnego rodzaju wykłady, spotkania oraz walka o ortoptykę i zdrowie głównie dzieci - daje początek nowemu spojrzeniu na ten zawód w Polsce oraz uświadamia rodziców krok po kroku, zmieniając ich podejście do problemu, ale głównie ratuje idaje nadzieję niejednokrotnie w sytuacjach jakże trudnych dla każdej osoby posiadającej dziecko. To prawdziwa przyjemność mając możliwość Panie poznać.”
A.Ł.

Pełen profesjonalizm, przemiła atmosfera, super podejście do dzieci! Polecam zarówno dla dziecka jak i dorosłego - podejście równie fantastyczne
M.S.

Nasza Lenka dzielnie ćwiczy od listopada. To ile serca i serdeczności Pani Dorota okazała naszemu Dziecku to trudno wyrazić słowami. Dziękujemy! i walczymy dalej:))
A.M.

Dziękujemy za fachową diagnozę i pomoc dla naszego syna. Polecam Orto-Optica. Pełen profesjonalizm i najwyższy poziom świadczonych usług!
Z.P.

Bardzo dziękuję Pani Dorocie Piszczek za ogromną pomoc, cierpliwość i wspaniałe podejście do dziecka. Mimo, że córka została zdiagnozowana jak 2-latek (3 lata temu) i była pod kontrolą prywatnych lekarzy okulistów, nikt nie włożył tyle serca i siły w pomoc mojej córce co Pani Dorotka. Znacznie poprawił się komfort widzenia, dostałyśmy mnóstwo wskazówek odnośnie ćwiczeń wzroku w domu. Serdecznie polecam, daję max gwiazdek bo to miejsce na nie zasługuje. dziękuję.
I.S.

(...)Pracowity weekend - kolejne szkolenie,tym razem pryzmaty. Ewa Witowska-Jeleń kobieta z wielką wiedzą i doświadczeniem . Prawdziwy zaszczyt brać udział w jej szkoleniach.
A. B.

Polecam z całego serca! Bardzo żałuję, że nie trafiłam z córką do mgr Ewy Jeleń dużo wcześniej, zapewne dzisiaj jej widzenie byłoby w lepszym stanie...dobrze, że są Tacy Specjaliści ❤️
E. K.

Pani Doroto, trafienie do takiej osoby jak Pani, to wygrana w toto lotka 😉 Życzę, aby praca w gabinecie ORTO-OPTICA była spełnieniem Pani wizji i marzeń o tym, jak powinien wyglądać kontakt z pacjentem. Pozdrawiam.
B.M.

Witam Pani Doroto serdecznie! Dziękuje za zaangażowanie. Jestem szczerze wdzięczna i zaskoczona zainteresowaniem. Także pragnę podziękować za pozytywne myśli i słowa dotyczące zdrowia mojej Mamy - jest już dobrze, więc kamień spadł mi z serca. Gratuluje genialnego podejścia do sprawy wykonywanego zawodu i potrzeby nieustannego rozwoju. Niewielu jest specjalistów Pani pokroju. Pozdrawiam.
D.P.

Pani Ewo, mało jest w dzisiejszym świecie ludzi tak zaangażowanych. Niemniej są, przykładem jest PANI i życzę z całego serca, by nigdy ten materialny świat nie odciągnął PANIĄ od tej MIŁOŚCI, którą darzy PANI swoich pacjentów. Serdecznie życzę.
Dr n. med. S.A.

Pani Doroto, dziękuję za przesłanie instruktażu dotyczącego użytkowania soczewek kontaktowych oraz za profesjonalną obsługę. Jestem bardzo zaskoczona niesamowicie miłym podejściem do pacjenta. Pozdrawiam serdecznie.
S.S.

Pani Doroto, jeszcze raz dziękujemy za fachową obsługę i pomoc. Z pewnością pozostaniemy w stałym kontakcie. Pragnę nadmienić, że doświadczenia, ktore zdobyliśmy u Pani z pewnością sprawią, że skorzystają z tego również moi pacjenci, bo znacząco poszerzyły się moje horyzonty terapeutyczne. Myślę, że w sytuacjach problematycznych, będę kierować pacjentow do Pani. Serdecznie pozdrawiamy i dziekujemy za wszystko 🙂
M.J-S.

Pani Ewo, jest Pani wspaniała!
Dr n. med. A.P.

Witam Pani Doroto. Bardzo dziękuję za opiekę. Przy okazji wraz z całą rodziną składam Pani najserdeczniejsze życzenia; dużo zdrowia i dalszej cierpliwości dla pacjentów. Chcielibyśmy mieć więcej takich wspaniałych specjalistów, którzy tak dbają o pacjentów. Jeszcze raz dziękuję za wszystko. Pozdrawiam.
E.W.

Pani Doroto, jestem naprawdę baaaaaaaardzo wdzięczna za przesłane materiały. To po prostu komplet informacji, którymi można podzielić się z rodzicami, opiekunami dzieci i nauczycielami. Bardzo, bardzo dziękuję, cieszę się, że mogłam Panią poznać. Pozdrawiam serdecznie
T.Ś-O

Witam Pani Doroto, po 2 tygodniach użytkowania soczewek z prawidłowym rozmiarem, mogę śmiało powiedzieć, że nigdy moje oczy nie czuły się lepiej. Naprawdę to jak moje oczy czują soczewki w rozmiarze 8,8 mm to kosmos. Z okularów też jestem przeszczęśliwy. Widzę idealnie 😉 Jeszcze raz dziękuję za mega profesjonalne podejście i bardzo dobry dobór soczewek i okularów. Jestem niezwykle zadowolony i przy każdej okazji będę Panią z przyjemnością polecał.
D.K.

Witam Pani Ewo! Chciałam jeszcze raz serdecznie pogratulować konferencji, i jednocześnie podziękować za takie zaangażowanie i ogrom nowej, lub też odświeżonej wiedzy!
Z.C.

Pani Dorotko. Pozdrawiam od wszystkich studentek. Chcą jeszcze zajęć z Panią 🙂 i w rankingu wykładowców ma Pani I miejsce:) bardzo się cieszę i dziękuję za wiedzę i serce którym Pani " kupiła " wszystkich.
A.R

Piszę na gorąco po dzisiejszym spotkaniu z nauczycielami i wykładzie p. Ewy Witowskiej-Jeleń. Jestem bardzo, bardzo wdzięczna za pomysł zaproszenia tak wspaniałego specjalisty. Widziałam, jakie poruszenie wśród nauczycieli wywołały informacje przekazane przez p. Ewę Witowską-Jeleń. Z pewnością dotychczas tylko niewielka grupa dzieci jest badana przez ortoptystów. Nikt ich nie kieruje na takie badania, bo pracownicy poradni i nauczyciele prawie nic o tym wiedzą. Dzięki takim wykładom może się coś w tym zakresie zmienić na lepsze! Pozdrawiam serdecznie.
G.Z.

Pani Doroto, przesyłam Pani prelekcję, którą przygotowałam wraz z koleżanką na wspólne wystąpienie. Z jednej strony w sposób jasny, zrozumiały przekazuje Pani złożone meandry budowy, funkcjonowania, wad i chorób oka, a z drugiej pięknie uczy Pani, jak możemy się dzielić tym, co tworzymy. Pozdrawiam.
Studentka STW

Dziękuję Pani Doroto! Dobrała mi Pani fantastyczne szkła na mój astygmatyzm, czuję się w nich rewelacyjnie.
O.R.

Dzień dobry Pani Doktor Ewo, serdecznie dziękuję za karty córek. Dziewczyny są zachwycone okularami, a ja kompetentną opieką. Pozdrawiam.
Z.K.

Pani Doroto, jesteśmy bardzo zadowoleni z Pani opieki (nasi znajomi również), dlatego wszystkim zainteresowanym polecamy konsultację u Pani.
N.L

Pani Ewo, cieszę sie mogę zarażać ludzi tą wiedzą którą otrzymuje od Państwa i że tak chetnie chca z tego korzystac. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawiam.
M.L.

Witam Pani Doroto, bardzo chciałam Pani podziękować za indywidualne podejście do pacjenta i przekonanie, że trzeba próbować. U mnie się udało - po długim czasie, ale jednak 🙂 Wspomniała Pani, że tych "trudnych" pacjentów ma Pani dalej na uwadze w przypadku, gdy wchodzą jakieś nowości soczewkowe. Bardzo chciałabym Panią prosić o kontakt ze mną w przypadku, gdy coś odpowiedniego dla mnie pojawi się na rynku z soczewek. Chętnie wypróbuję pod Pani opieką 🙂 Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę sukcesów zawodowych.
J.J.

Pani Ewo! Dziękuję za profesjonalne i miłe podejście do pacjenta.
E.B.

Dzień dobry Pani Doroto, bardzo dziękuję za przesłane materiały i jeszcze raz pragnę podziękować za wspaniale przeprowadzone szkolenie, niesamowitą atmosferę i dużą dawkę cennej wiedzy :-)Pozdrawiam serdecznie.
J.H.

Pani Ewo! Bardzo mi zależy na wizycie u Pani, bo zawsze po tych wizytach wychodzę pokrzepiony i ze wzrokiem pod pełną kontrolą. Pozdrawiam.
R.W.

Witam Państwa, w ostatni weekend brałam udział w szkoleniu i przyznam, że jako fizjoterapeutka nie spotkałam się z tak sensownym, dobrze ułożonym programem(pod względem czasowym i merytorycznym) szkolenia z którym zdążyliśmy czasowo. Brawo dla Pani prowadzącej i Pani z recepcji za organizację. Pod wpływem szkolenia zdecydowałam się na studia podyplomowe z tyflopedagogiki, oczywiście gdyby istniała możliwość od razu poszłabym na ortoptykę (gdyby szkoła prowadziła zajęcia w weekendy nawet dojazd z Wrocławia nie stanowiłby problemu, ale wiem, że na razie nie ma takiej opcji). Pierwszy raz zdarzyło mi się pochwalić organizację jak i materiał przedstawiony na kursie. Dziękuję i czekam na informacje o kolejnych edycjach dotyczących ortoptyki.
A.M.

Droga Pani Ewo, bardzo dziękuję za przesłaną opinię. Byłam z nią wczoraj u dr S. i była zachwycona wynikami syna. Nie wierzyła, że poprawa jest aż tak ogromna. Wręcz spektakularna. Chciałaby podesłać do Pani inne dzieci, dlatego jeśli Pani pozwoli chciałabym podesłać dzisiaj męża do recepcji po kilka wizytówek Pani Gabinetu dla p. dr S. Pozdrawiam serdecznie.
M.M.

Witam Pani Doroto, serdecznie dziękuję za nadesłane materiały. Pozostaję pod wrażeniem Pani zaangażowania, wnikliwości i ogromnej chęci przekazywania wiedzy w sposób profesjonalny i bardzo ...ciepły. Liczę na powiadomienie o poszerzeniu Państwa oferty szkoleń dla pedagogów. Pozdrawiam.
A.G

Szanowna Pani Doktor Ewo, pragnę gorąco podziękować za Pani pracę i dobór szkieł. Wreszcie wszystko jest w porządku, widzę bardzo dobrze i oczy w ogóle się nie męczą. W moim lewym oku nie odczuwam już żadnego dyskomfortu ani napięcia, budzę się rano bez bólu oczu i nie muszę już tak często korzystać z kropli do oczu. Mam nawet wrażenie, że widzę nieco lepiej także i bez okularów w codziennym życiu domowym. Panowie z OkoDesign uwzględnili po raz kolejny reklamację i wymienili szkła bez żadnej dopłaty.Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam!
A.K.

Pani Doroto, ogromnie dziękuję za współpracę i za wszystko co Pani dla mnie zrobiła. Jestem w stu procentach pewna, że trafiłam do najlepszego specjalisty i bardzo wdzięczna za cały trud włożony w poszukiwania odpowiednich dla mnie soczewek. Dziękuję również za zestaw ćwiczeń, postaram się je wykonywać jak najczęściej. Serdecznie pozdrawiam.
M.W

Szanowna Pani Ewo, bardzo dziękuję za przesłanie zaświadczenia i przede wszystkim badanie, na którym syn nie czuł się jakby był badany 🙂 Podziwiam cierpliwość i i niespotykane podejście do dzieci.
I.M.

Dzień dobry Pani Doroto, od soboty noszę dobrane przez Panią okulary i jestem bardzo zadowolona. W ogóle nie musiałam się do nich przyzwyczajać, nie czuję żadnego dyskomfortu. Wszystkie poprzednie okulary nosiłam tylko gdy musiałam, a te zakładam od razu rano, bo jest mi w nich lepiej. Jak je zdejmuję, to po chwili już widzę dobrze, a po poprzednich musiałam bardzo długo "dochodzić do siebie". Niedługo mój mąż też przyjdzie do Pani z wizytą 🙂 Pozdrawiam.
M.M.

Polecam całym sercem Orto Optice. Mój synek ma nikłe szanse na jakiekolwiek widzenie a pomimo skrajnych diagnoz rehabilitujemy Jego wzrok właśnie tutaj zauważając rezultaty. Niewyobrażalna pomoc i życzliwość uśmiechniętej Pani Ewy oraz personelu cieżko wyrazić słowami. Dla Tych Państwa ich praca to rownież pasja, dają szanse i pomagają gdy inni rozkładają ręce. Moje serce do końca życia bedzie wdzięczne!!! Pozdrawiam i gorąco polecam.
A.P.

(...)To ja chciałabym serdecznie podziękować 🙂 za wartościowe dla nas spotkanie. Jesteście Panie nie tylko wspaniałymi specjalistami, ale również CUDOWNYMI LUDZMI, z ogromną empatią nie tylko do pacjenta, ale również życzliwością do kolegów specjalistów (co w dzisiejszych czasach jest ogromną rzadkością). Choć to może zabrzmi trochę patetycznie, miłych słów nigdy za dużo: Wpisuję Panie na moją listę Osób Godnych Naśladowania! 😀 Oby więcej takich ludzi! Serdecznie pozdrawiam
A.M.

Referencje

Gabinet

ORTO-OPTICA
Centrum Dobrego Widzenia
mgr Ewa Witowska-Jeleń
ul. Królewska 5/3, Kraków 30-045

NIP: 677-212-99-03
Regon: 121188257

Rejestracja Pacjentów

tel. 886-799-700
email: kontakt@orto-optica.pl

Sekretariat, szkolenia, sklep internetowy

tel. 886-799-700
email: zamowienia@orto-optica.pl

Zapraszamy w dni powszednie w godz. 10.00-18.00.

Specjaliści

mgr Ewa Witowska-Jeleń
tel. 668-145-966
email: ewa@ortoptyka.pl

mgr Dorota Piszczek
tel. 602-424-494
mail: dorota-piszczek@wp.pl