Sklep

 • Karty fuzyjne średnie „Pierścienie” czerwono-zielone

  12,00 

  Karty fuzyjne średnie do ćwiczeń ujemnej wergencji (rozbieżności), stereopsji oraz do odtłumiania. Producent Bernell.

 • Karty fuzyjne małe czerwono-zielone

  25,00 

  Karty fuzyjne małe do ćwiczeń dodatniej i ujemnej wergencji, stereopsji oraz do odtłumiania. Do stosowania razem z okularami czerwono-zielonymi do kupienia osobno. Karty na zdjęciu mają folię niebieską zabezpieczającą, którą przed użyciem należy usunąć. Producent Bernell.

 • Zestaw do terapii widzenia

  170,00 

  Zestaw startowy do terapii widzenia, przeznaczony do terapii gabinetowej i domowej (po instruktażu przez specjalistę).  Zestaw zapakowany w teczkę zawiera: flipper +/- 2,0 dsph tablice Harta A4 sznur Brocka tablice fiksacyjne karty fuzyjne małe (koła ekscentryczne) karty fuzyjne (zwierzątka) karty fuzyjne (koła ratunkowe) ołówek fiksacyjny patyczek fiksacyjny.

 • Tablice fiksacyjne

  40,00 

  Tablice fiksacyjne. 2 sztuki w zestawie: koło fiksacyjne oraz kropki (tablica dwustronna). Przeznaczone do ćwiczeń ruchów oczu w szczególności treningu  sakad.    

 • Karty fuzyjne A5

  15,00 

  Karty fuzyjne kolorowe z zwierzątkami: pingwin, ptaszek, żaba. Na odwrocie karty dodatkowe obiekty fuzyjne czerwono-zielone: obręcz i koło. Karta formatu A5, kartonowa, laminowana, przeznaczona do ćwiczeń w odległości pośredniej i w dali. Karty wysyłamy losowo, o ile Klient w zamówieniu nie poda rodzaju wybranej karty.  

 • Karty fuzyjne A4

  20,00 

  Karty fuzyjne kolorowe z zwierzątkami: pingwin, ptaszek, żaba. Na odwrocie karty dodatkowe obiekty fuzyjne czerwono-zielone: obręcz i koło. Karta formatu A4, kartonowa, laminowana, przeznaczona do ćwiczeń w odległości pośredniej i w dali. Karty wysyłamy losowo, o ile Klient w zamówieniu nie poda rodzaju wybranej karty.  

 • Karta fuzyjna – koła

  12,00 

  Karta fuzyjna do ćwiczeń widzenia obuocznego czerwono-zielona, kartonowa, rozm. 16,5 x 11 cm. Produkt polski. 

 • Karta fuzyjna A5 – zwierzątka

  15,00 

  Kartonowa karta z kolorowymi obrazkami do ćwiczeń fuzji w odległościach bliskich i pośrednich. Produkt polski.

 • Książeczka do ćwiczeń antysupresyjnych

  100,00 

  Książeczka do ćwiczeń odtłumiających.  Zastosowany odpowiedni i przetestowany blado-czerwony kolor obrazków zapewnia silne działanie odtłumiające.  Służy głównie do terapii gabinetowej, jak również domowej, na zlecenie specjalisty. Książeczka liczy 50 różnorodnych obrazków dla dzieci i dorosłych: obrazki łatwe, połącz kropki, labirynty oraz obrazki trudne. Książeczka jest zbindowana. W zestawie znajdują się papierowe okulary z czerwonym filtrem dobranym do koloru obrazków. Filtr należy umieścić samodzielnie przed okiem prowadzącym (lepiej widzącym). Czerwony cienkopis należy dokupić we własnym zakresie.

 • TABLICE HARTA CZARNO-BIAŁE V1

  30,00 

  Zestaw dwóch jednostronnych tablic do ćwiczeń akomodacji. To najprostsza i najbardziej klasyczna zmodyfikowana Tablica Harta naszego projektu. Znaki są czarne, tablice są wydrukowane na grubym papierze kredowym, nie laminowane (nie błyszczą się). Jedna tablica jest formatu A4 (do dali), druga A7 (do bliży). Tablice zapakowane w teczkę.

 • TABLICA DO BADANIA OSTROŚCI WZROKU – zestaw

  80,00 

  Zestaw tablic do badania ostrości wzroku dla dorosłych oraz starszych dzieci. Jedna tablica do dali, druga do bliży. Tablice kartonowe. Tablice do dali są wysyłane losowo. Dostępne: cyfry, litery, haki, znaki zwierciadlane. W razie preferencji, prosimy o podanie informacji w zamówieniu.

 • TABLICA DO BADANIA OSTROŚCI WZROKU – DAL

  50,00 

  Tablica do badania ostrości wzroku do dali – kartonowa. Różne rodzaje: litery, cyfry, haki, znaki zwierciadlane. Cena dotyczy jednej sztuki. Wybrany rodzaj tablicy prosimy podać w uwagach do zamówienia. W razie braku informacji odnośnie rodzaju tablicy, zostaje ona wysłana losowo.   Możliwość sprowadzenia innych rodzajów tablic na zapytanie.

 • TABLICA DO BADANIA OSTROŚCI WZROKU – bliż

  35,00 

  Tablica dwustronna do badania ostrości wzroku dla dorosłych oraz starszych dzieci. Tablica dwustronna.

 • SZNUR BROCKA

  30,00 

  3 metrowy sznur do ćwiczeń „rozgrzewających” i stabilizujących widzenie obuoczne.

 • PŁYTKA Z KROPKAMI

  65,00 

  Karta z kropkami do ćwiczeń fuzyjnej względnej konwergencji. Wykonana z trwałej płytki z biokomaptybilnego materiału.

 • PŁYTKA FUZYJNA DWUSTRONNA

  65,00 

  Płytka (na wzòr Karty Barella) do ćwiczeń z przegrodą. Umożliwia ocenę tłumienia, ćwiczenia stabilizujące widzenie obuoczne i konwergencję.

 • PAŁECZKA MADDOXA

  140,00 

  Przeznaczona do diagnostyki zezów ukrytych. Wykonana z twardego tworzywa odpornego na zarysowania.

 • OŁÓWKI DO ĆWICZEŃ RUCHÓW SAKADOWYCH, 4 szt

  20,00 

  Drewniane ołówki do ćwiczeń sakadowych ruchów oczu. Dwa rodzaje: z liczbami i literami. Z powodzeniem mogą być wykorzystane także do czynnych ćwiczeń konwergencji.

 • ORTO – BALL

  100,00 

  Przyrząd służący do oceny diplopii fizjologicznej oraz do ćwiczeń stabilizujących i utrwalających widzenie obuoczne. Z powodzeniem może być wykorzystany także do ćwiczeń konwergencji. Produkt posiada deklarację zgodności CE.  

 • OKULARY CZERWONO-ZIELONE

  60,00 

  Okulary czerwono-zielone przeznaczone do testów równowagi sensorycznej oraz do ćwiczeń odtłumiania np. z maską antysupresyjną oraz kartami fuzyjnymi czerwono-zielonymi. Rozmiar  mniejszy – dziecięcy. Szerokość okularów 12,5 cm.  

 • OKULARY CZERWONO-NIEBIESKIE

  45,00 

  Okulary czerwono-niebieskie przeznaczone  do terapii widzenia. Dostępne w rozmiarze dla dorosłych i dzieci. W komentarzu w zamówieniu prosimy o podanie rozmiaru okularów. Wymiary oprawek dziecięcych: 13,2 x 3,8 x 12,7cm Wymiary oprawek dla dorosłych: 15 x 4,4 x 15,5cm

 • OKLUDER MATOWY

  40,00 

  Okluder transparentny wykonany z nieuczulającego materiału. Cena za 1 sztukę.

 • OKLUDER KOLOROWY

  42,00 

  Okluder kolorowy nietransparentny wykonany z nieuczulającego materiału. Kolory: czerwony, zielony, granatowy, żòłty, niebieski. Okludery wysyłamy losowo. Jeśli potrzebny jest konkretny kolor, prosimy o wiadomość w celu sprawdzenia dostępności. Cena za 1 sztukę.

 • OBTURATORY ORTOPAD, 50 szt

  95,00 

  Kolorowe obturatory dziecięce ORTOPAD. Różne wzory i rozmiary.

 • MASKA ANTYSUPRESYJNA ANAGLIFICZNA

  100,00 

  Maska A4 czerwono-niebieska do ćwiczeń odtłumiających. Oryginalna belgijska silnym działaniu antysupresyjnym. W zestawie z okularami czerwono-niebieskimi, w zapinanej teczce ochronnej z tworzywa. W zamówieniu prosimy o podanie rozmiaru oprawek. Wymiary oprawek dziecięcych: 13,2 x 3,8 x 12,7cm Wymiary oprawek dla dorosłych: 15 x 4,4 x 15,5cm

 • LATARKA DIAGNOSTYCZNA

  30,00 

  Latarka okulistyczna bateryjna do badania odruchów źrenicznych i testu Hirschberga.

 • KSIĄŻECZKA DO ĆWICZEŃ SAKADOWYCH – SKANOWANIE

  65,00 

  80 stronicowa książeczka A4 wykonana na papierze ekru do ćwiczeń sakadowych. Zawiera karty pracy o różnym poziomie trudności, oraz kartę prawidłowych odpowiedzi. Z powodzeniem też może być stosowana u pacjentów w trakcie obturacji.

 • KONWERGER ŚWIETLNY

  580,00 

  Elektroniczny, wielofunkcyjny przyrząd służący m.in. do ćwiczeń konwergencji, akomodacji oraz do oceny i ćwiczeń małych sakad. Posiada wbudowane 3 różne tryby pracy oraz możliwość regulacji szybkości przełączania diod.  

 • KARTY FUZYJNE MAŁE – 1 para

  10,00 

  Karty do ćwiczeń fuzji (w konwergencji i dywergecji) m.in. z kolorowymi zwierzątkami.

  Kartonowe, laminowane matowo, co zabezpiecza przed zabrudzeniem i eliminuje odbijanie się światła.

  Kilkanaście różnych wzorów: żabka, piesek, świnka, pingwin, tygrys, ptaszek, delfin, karty z napisami (widzę, focus, 3D)  karty grubsze i cieńsze oraz z oznaczeniami kierunku ćwiczeń K – konwergencja, D – dywergencja.

  Karty wysyłamy losowo*

  *W razie chęci zamówienia konkretnego wzroru prosimy o wytyczne w komentarzu do zamówienia.

 • KARTY FUZYJNE MAŁE – 5 par

  40,00 

  Karty do ćwiczeń fuzji (w konwergencji i dywergecji) z m.in. kolorowymi zwierzątkami.

  Kartonowe, laminowane matowo co zabezpiecza przed brudzeniem się i niepotrzebnymi odbiciami światła.

  Kilkanaście różnych wzorów: żabka, piesek, świnka, pingwin, tygrys, ptaszek, delfin, karty z napisami, karty grubsze i cieńsze oraz z oznaczeniami kierunku ćwiczeń K – konwergencja, D – dywergencja.

  Karty wysyłamy losowo*

  *W razie chęci zamówienia konkretnych wzorów prosimy o wytyczne w komentarzu do zamówienia.

 • KARTA FUZYJNA A4

  20,00 

  Papierowa, laminowana karta fuzyjna do ćwiczeń widzenia obuocznego w dali. Różne wzory, rozm. A4. Wysyłane losowo.

 • KARTA FUZYJNA A5

  10,00 

  Papierowa, laminowana karta fuzyjna do ćwiczeń widzenia obuocznego w dali i bliży. Różne wzory, rozm. A5. Wysyłane losowo.

 • FOLIA OKLUZYJNA

  60,00 

  Bezbarwna folia okluzyjna, zmniejszająca przejrzystość soczewek, przeznaczona do umieszczenia po wewnętrznej stronie soczewki okularowej. Dopasowanie możliwe poprzez nacięcie, folia utrzymuje się w miejscu poprzez adhezję. Dostępna w: ~0,1/~0,2/ ~0,3/ ~0,4/~0,6/~0,8. Stosowana w terapii zeza i niedowidzenia oraz w celu redukcji dwojenia. Informację o wybranym rodzaju folii prosimy podać w uwagach do zamówienia. Dostępne folie mogą być: a) całkowicie wytłumiające widzenie: białe lub cieliste z naklejkai lub bez b) niecałkowice wytłumiające – o różnym stopniu przezierności. Nie wszystkie folie są dostępne na stałe w hurtowni. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia jaki rodzaj folii jest aktualnie na stanie.

 • FLIPPER AKOMODACYJNY (SFERYCZNY) 1 szt

  80,00 

  Pary soczewek dodatnich i ujemnych oprawione we wspólnej rączce do trzymania. Flippery sferyczne służą m.in. do ćwiczeń sprawności akomodacji – zgodnie z zaleceniami specjalisty. Dostępne moce: +/-0,25;  +/-0,50, +/- 0,75;  +/-1,00; +/-1,25; +/-1,50; +/-1,75 ; +/-2,00;  +/- 2,50. Uwaga! PRODUKT POLSKI,  wyprodukowany technologią 3D, według polskiego projektu, z polskich materiałów. Biodegradowalny (ECO-FRIENDLY),  lekki i ergonomiczny. Soczewki  plastikowe, spełniające normy ISO, z powłoką utwardzającą. Flipper posiada otwór w rączce do zawieszania.  Czas oczekiwania na dostawę 7-14 dni.  Wybrane moce flipperów prosimy podać w uwagach do zamówienia. Sprzęt dostępny dla specjalistów lub Pacjentów wykonujacych ćwiczenia wg. ścisłych zaleceń specjalisty. Przy więszej ilości…

 • AKOMODOMETR RULLER (typu R.A.F)

  390,00 

  Przyrząd służący do badania amplitudy akomodacji. Łatwy w użyciu, wyposażony w instrukcję z normami ∆A adekwatnie do wieku.Wyposażony w 4 rodzaje tabliczek do badania: dla dorosłych i dzieci. Produkt posiada deklarację zgodności CE.