Sklep

 • Karty fuzyjne średnie „Pierścienie” czerwono-zielone

  12,00 

  Karty fuzyjne średnie do ćwiczeń ujemnej wergencji (rozbieżności), stereopsji oraz do odtłumiania. Producent Bernell.

 • Karty fuzyjne małe czerwono-zielone

  10,00 

  Karty fuzyjne małe do ćwiczeń dodatniej i ujemnej wergencji, stereopsji oraz do odtłumiania. Producent Bernell.

 • Zestaw do terapii widzenia

  170,00 

  Zestaw startowy do terapii widzenia, przeznaczony do terapii gabinetowej i domowej (po instruktażu przez specjalistę).  Zestaw zapakowany w teczkę zawiera: flipper +/- 2,0 dsph tablice Harta A4 sznur Brocka tablice fiksacyjne karty fuzyjne małe (koła ekscentryczne) karty fuzyjne (zwierzątka) karty fuzyjne (koła ratunkowe) ołówek fiksacyjny patyczek fiksacyjny.

 • Tablice fiksacyjne

  40,00 

  Tablice fiksacyjne. 2 sztuki w zestawie: koło fiksacyjne oraz kropki (tablica dwustronna). Przeznaczone do ćwiczeń ruchów oczu w szczególności treningu  sakad.    

 • Karty fuzyjne A5

  15,00 

  Karty fuzyjne kolorowe z zwierzątkami: pingwin, ptaszek, żaba. Na odwrocie karty dodatkowe obiekty fuzyjne czerwono-zielone: obręcz i koło. Karta formatu A5, kartonowa, laminowana, przeznaczona do ćwiczeń w odległości pośredniej i w dali. Karty wysyłamy losowo, o ile Klient w zamówieniu nie poda rodzaju wybranej karty.  

 • Karty fuzyjne A4

  20,00 

  Karty fuzyjne kolorowe z zwierzątkami: pingwin, ptaszek, żaba. Na odwrocie karty dodatkowe obiekty fuzyjne czerwono-zielone: obręcz i koło. Karta formatu A4, kartonowa, laminowana, przeznaczona do ćwiczeń w odległości pośredniej i w dali. Karty wysyłamy losowo, o ile Klient w zamówieniu nie poda rodzaju wybranej karty.  

 • Obrazki do Stymulatora Widzenia wg. Campbella

  280,00 

  Obrazki przezroczyste z plexi o wymiarach 20×15 cm pasujące do stymulatora widzenia CAM wg.polskich producentów. Szerokość płytki 3mm. 19  obrazków (łatwe i trudniejsze). Standardowe obrazki w kolorze czarnym. Istnieje również możliwość zamówienia obrazków w kolorze czerwonym. Czas oczekiwania około 7 dni roboczych.

 • Karta fuzyjna – koła

  12,00 

  Karta fuzyjna do ćwiczeń widzenia obuocznego czerwono-zielona, kartonowa, rozm. 16,5 x 11 cm. Produkt polski. 

 • Karta fuzyjna A5 – zwierzątka

  15,00 

  Kartonowa karta z kolorowymi obrazkami do ćwiczeń fuzji w odległościach bliskich i pośrednich. Produkt polski.

 • Książeczka do ćwiczeń antysupresyjnych

  95,00 

  Książeczka do ćwiczeń odtłumiających.  Zastosowany odpowiedni i przetestowany blado-czerwony kolor obrazków zapewnia silne działanie odtłumiające.  Służy głównie do terapii gabinetowej, jak również domowej, na zlecenie specjalisty. Książeczka liczy 50 różnorodnych obrazków dla dzieci i dorosłych: obrazki łatwe, połącz kropki, labirynty oraz obrazki trudne. Książeczka jest zbindowana. W zestawie znajdują się papierowe okulary z czerwonym filtrem dobranym do koloru obrazków. Filtr należy umieścić samodzielnie przed okiem prowadzącym (lepiej widzącym). Czerwony cienkopis należy dokupić we własnym zakresie.

 • TEST WORTHA DO BLIŻY

  290,00 

  Klasyczny test Wortha, służy do wykrywania zaburzeń widzenia obuocznego. Plastikowa latarka zasilana 2 bateriami typu C (R14).  Kolor latarki w zależności od dostępności: czarny lub  biały. Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania około 1-2 tygodnie. Produkt tylko dla specjalistów (okulistów, optometrystów, ortoptystów).

 • TABLICE HARTA CZARNO-BIAŁE V1

  30,00 

  Zestaw dwóch jednostronnych tablic do ćwiczeń akomodacji. To najprostsza i najbardziej klasyczna zmodyfikowana Tablica Harta naszego projektu. Znaki są czarne, tablice są wydrukowane na grubym papierze kredowym, nie laminowane (nie błyszczą się). Jedna tablica jest formatu A4 (do dali), druga A7 (do bliży). Tablice zapakowane w teczkę.

 • TABLICA DO BADANIA OSTROŚCI WZROKU – zestaw

  80,00 

  Zestaw tablic do badania ostrości wzroku dla dorosłych oraz starszych dzieci. Jedna tablica do dali, druga do bliży. Tablice kartonowe. Tablice do dali są wysyłane losowo. Dostępne: cyfry, litery, haki, znaki zwierciadlane. W razie preferencji, prosimy o podanie informacji w zamówieniu.

 • TABLICA DO BADANIA OSTROŚCI WZROKU – DAL

  50,00 

  Tablica do badania ostrości wzroku do dali – kartonowa. Różne rodzaje: litery, cyfry, haki, znaki zwierciadlane. Cena dotyczy jednej sztuki. Wybrany rodzaj tablicy prosimy podać w uwagach do zamówienia. W razie braku informacji odnośnie rodzaju tablicy, zostaje ona wysłana losowo.   Możliwość sprowadzenia innych rodzajów tablic na zapytanie.

 • TABLICA DO BADANIA OSTROŚCI WZROKU – bliż

  35,00 

  Tablica dwustronna do badania ostrości wzroku dla dorosłych oraz starszych dzieci. Tablica dwustronna.

 • SZNUR BROCKA

  30,00 

  3 metrowy sznur do ćwiczeń „rozgrzewających” i stabilizujących widzenie obuoczne.

 • SKRZYDŁO MADDOXA

  999,00 

  Przenośny, klasyczny model Clement Clark ze składaną rączką, służy do pomiaru heteroforii do bliży. Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania około 4-6 tygodni. Produkt tylko dla specjalistów (okulistów, optometrystów, ortoptystów).

 • RETINOSKOP (SKIASKOP)

  1 500,00 

  Retinoskop do diagnozowania wad refrakcji. Z nakładką do skiaskopii dynamicznej. Retinoskop marki Riester, z żarówką halogenową HL 2,5 V, z przesłoną w kształcie szczeliny ergonomiczne pokrętło regulowane kciukiem rękojeść bateryjna posiada wbudowany uchwyt do zamocowania kart diagnostycznych, zintegrowana lupa zabezpieczająca, połączenie bagnetowe z rękojeścią, zapewniające szybki i bezpieczny montaż, obudowa z odpornego na uderzenia tworzywa (ABS), zabezpieczenie antykurzowe, w zestawie zapasowa żarówka, dostarczany w eleganckim futerale. Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania około 4-6 tygodni. Produkt tylko dla specjalistów (okulistów, optometrystów, ortoptystów).

 • PŁYTKA Z KROPKAMI

  65,00 

  Karta z kropkami do ćwiczeń fuzyjnej względnej konwergencji. Wykonana z trwałej płytki z biokomaptybilnego materiału.

 • PŁYTKA FUZYJNA DWUSTRONNA

  65,00 

  Płytka (na wzòr Karty Barella) do ćwiczeń z przegrodą. Umożliwia ocenę tłumienia, ćwiczenia stabilizujące widzenie obuoczne i konwergencję.

 • PAŁECZKA MADDOXA

  139,00 

  Przeznaczona do diagnostyki zezów ukrytych. Wykonana z twardego tworzywa odpornego na zarysowania.

 • OŁÓWKI DO ĆWICZEŃ RUCHÓW SAKADOWYCH, 4 szt

  20,00 

  Drewniane ołówki do ćwiczeń sakadowych ruchów oczu. Dwa rodzaje: z liczbami i literami. Z powodzeniem mogą być wykorzystane także do czynnych ćwiczeń konwergencji.

 • ORTO – BALL

  97,00 

  Przyrząd służący do oceny diplopii fizjologicznej oraz do ćwiczeń stabilizujących i utrwalających widzenie obuoczne. Z powodzeniem może być wykorzystany także do ćwiczeń konwergencji. Produkt posiada deklarację zgodności CE.  

 • OKULARY CZERWONO-ZIELONE

  54,00 

  Okulary czerwono-zielone przeznaczone do testów równowagi sensorycznej oraz do ćwiczeń. Rozmiar uniwersalny. Jeśli potrzebujesz szczególnie małe okulary, zapytaj o dostępność okularów dziecięcych.

 • OKULARY CZERWONO-NIEBIESKIE

  40,00 

  Okulary czerwono-niebieskie przeznaczone  do terapii widzenia. Dostępne w rozmiarze dla dorosłych i dzieci. W komentarzu w zamówieniu prosimy o podanie rozmiaru. Wymiary oprawek dziecięcych: 13,2 x 3,8 x 12,7cm Wymiary oprawek dla dorosłych: 15 x 4,4 x 15,5cm

 • OKLUDER MATOWY

  33,00 

  Okluder transparentny wykonany z nieuczulającego materiału. Cena za 1 sztukę.

 • OKLUDER KOLOROWY

  35,00 

  Okluder kolorowy nietransparentny wykonany z nieuczulającego materiału. Kolory: czerwony, zielony, granatowy, żòłty, niebieski. Okludery wysyłamy losowo. Jeśli potrzebny jest konkretny kolor, prosimy o wiadomość w celu sprawdzenia dostępności. Cena za 1 sztukę.

 • OBTURATORY ORTOPAD, 50 szt

  92,00 

  Kolorowe obturatory dziecięce ORTOPAD. Różne wzory i rozmiary.

 • OBTURATOR BAWEŁNIANY

  30,00 

  Kolorowe, materiałowe obturatory do okularów metalowych i plastikowych. Obturatory materiałowe do okularów metalowych i plastikowych. Różne wzory (prosimy o podanie preferencji w komentarzach do zamówienia). Cena za 1 sztukę.

 • MASKA ANTYSUPRESYJNA ANAGLIFICZNA

  97,00 

  Maska A4 czerwono-niebieska do ćwiczeń odtłumiających. Oryginalna belgijska silnym działaniu antysupresyjnym. W zestawie z okularami czerwono-niebieskimi, w zapinanej teczce ochronnej z tworzywa. W zamówieniu prosimy o podanie rozmiaru oprawek. Wymiary oprawek dziecięcych: 13,2 x 3,8 x 12,7cm Wymiary oprawek dla dorosłych: 15 x 4,4 x 15,5cm

 • LISTWA PRYZMATYCZNA WERTYKALNA

  540,00 

  Listwa pryzmatyczna o stopniowaniu wertykalnym: Δ1, Δ2, Δ3, Δ4, Δ5, Δ6, Δ8, Δ10, Δ12, Δ14, Δ16, Δ18, Δ20, Δ25, Δ30 (15 pryzmatów). Listwa może być używana do określenia takich parametrów jak rezerwy wergencji fuzyjnej czy kąt odchylenia oka przy foriach/tropiach. Opakowana w etui ochronne. Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania około 4-6  tygodni. Produkt tylko dla specjalistów (okulistów, optometrystów, ortoptystów).

 • LISTWA PRYZMATYCZNA HORYZONTALNA

  590,00 

  Listwa pryzmatyczna o stopniowaniu horyzontalnym: Δ1, Δ2, Δ4, Δ6, Δ8, Δ10, Δ12, Δ14, Δ16, Δ18, Δ20, Δ25, Δ30, Δ35, Δ40, Δ45 (16 pryzmatów). Listwa może być używana do określenia takich parametrów jak rezerwy wergencji fuzyjnej czy kąt odchylenia oka przy foriach/tropiach. Opakowana w etui ochronne. Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania około 4-6  tygodni. Produkt tylko dla specjalistów (okulistów, optometrystów, ortoptystów).

 • LATARKA DIAGNOSTYCZNA

  27,00 

  Latarka okulistyczna bateryjna do badania odruchów źrenicznych i testu Hirschberga.

 • KSIĄŻECZKA DO ĆWICZEŃ SAKADOWYCH – SKANOWANIE

  65,00 

  80 stronicowa książeczka A4 wykonana na papierze ekru do ćwiczeń sakadowych. Zawiera karty pracy o różnym poziomie trudności, oraz kartę prawidłowych odpowiedzi. Z powodzeniem też może być stosowana u pacjentów w trakcie obturacji.

 • KSIĄŻECZKA DO ĆWICZEŃ ANTYSUPRESYJNYCH

  40,00 

  Czerwona książeczka  do ćwiczeń w terapii niedowidzenia i ćwiczeń odtłumiających przy użyciu okularów czerwono-zielonych lub czerwonego filtra. Zawiera 10 obrazków z opisami ćwiczeń (po angielsku). Papier kredowy, format A4. UWAGA: promocyjna cena do wyczerpania zapasów.

 • KONWERGER ŚWIETLNY

  540,00 

  Elektroniczny, wielofunkcyjny przyrząd służący m.in. do ćwiczeń konwergencji, akomodacji oraz do oceny i ćwiczeń małych sakad. Posiada wbudowane 3 różne tryby pracy oraz możliwość regulacji szybkości przełączania diod.  

 • KARTY FUZYJNE MAŁE – 1 para

  10,00 

  Karty do ćwiczeń fuzji (w konwergencji i dywergecji) m.in. z kolorowymi zwierzątkami.

  Kartonowe, laminowane matowo, co zabezpiecza przed zabrudzeniem i eliminuje odbijanie się światła.

  Kilkanaście różnych wzorów: żabka, piesek, świnka, pingwin, tygrys, ptaszek, delfin, karty z napisami (widzę, focus, 3D)  karty grubsze i cieńsze oraz z oznaczeniami kierunku ćwiczeń K – konwergencja, D – dywergencja.

  Karty wysyłamy losowo*

  *W razie chęci zamówienia konkretnego wzroru prosimy o wytyczne w komentarzu do zamówienia.

 • KARTY FUZYJNE MAŁE – 5 par

  40,00 

  Karty do ćwiczeń fuzji (w konwergencji i dywergecji) z m.in. kolorowymi zwierzątkami.

  Kartonowe, laminowane matowo co zabezpiecza przed brudzeniem się i niepotrzebnymi odbiciami światła.

  Kilkanaście różnych wzorów: żabka, piesek, świnka, pingwin, tygrys, ptaszek, delfin, karty z napisami, karty grubsze i cieńsze oraz z oznaczeniami kierunku ćwiczeń K – konwergencja, D – dywergencja.

  Karty wysyłamy losowo*

  *W razie chęci zamówienia konkretnych wzorów prosimy o wytyczne w komentarzu do zamówienia.

 • KARTA FUZYJNA A4

  20,00 

  Papierowa, laminowana karta fuzyjna do ćwiczeń widzenia obuocznego w dali. Różne wzory, rozm. A4. Wysyłane losowo.

 • KARTA FUZYJNA PRZEZROCZYSTA

  19,00 

  Plastikowa karta fuzyjna czerwono-zielona do ćwiczeń wzrokowych w wolnej przestrzeni. Ćwiczenia można wykonywać w okularach czerwono-zielonych lub bez. Rozm. 13,5 x 7 cm. Okulary czerwono-zielone możliwe do kupienia osobno.

 • KARTA FUZYJNA A5

  10,00 

  Papierowa, laminowana karta fuzyjna do ćwiczeń widzenia obuocznego w dali i bliży. Różne wzory, rozm. A5. Wysyłane losowo.

 • FOLIA OKLUZYJNA

  40,00 

  Bezbarwna folia okluzyjna, zmniejszająca przejrzystość soczewek, przeznaczona do umieszczenia po wewnętrznej stronie soczewki okularowej. Dopasowanie możliwe poprzez nacięcie, folia utrzymuje się w miejscu poprzez adhezję. Dostępna w: ~0,1/~0,2/ ~0,3/ ~0,4/~0,6/~0,8. Stosowana w terapii zeza i niedowidzenia. Informację o wybranym rodzaju folii prosimy podać w uwagach do zamówienia.

 • FLIPPER SFERYCZNY 1 szt

  70,00 

  Pary soczewek dodatnich i ujemnych oprawione we wspólnej rączce do trzymania. Flippery sferyczne służą m.in. do ćwiczeń sprawności akomodacji – zgodnie z zaleceniami specjalisty. Dostępne moce: +/- 0,75;  +/-1,00; +/-2,00. Uwaga! PRODUKT POLSKI,  wyprodukowany technologią 3D, według polskiego projektu, z polskich materiałów. Biodegradowalny (ECO-FRIENDLY),  lekki i ergonomiczny. Soczewki  plastikowe, spełniające normy ISO, z powłoką utwardzającą. Flipper posiada otwór w rączce do zawieszania.  Czas oczekiwania na dostawę 7-14 dni.  Wybrane moce flipperów prosimy podać w uwagach do zamówienia. Sprzęt dostępny dla specjalistów lub Pacjentów wykonujacych ćwiczenia wg. ścisłych zaleceń specjalisty. Przy więszej ilości zamówień oferujemy rabaty.

 • CHEIROSKOP STEREOSKOP

  1 500,00 

  Przyrząd służący do ćwiczeń stabilizujących widzenie obuoczne. Wyposażony w obrazki do ćwiczeń fuzji, jej zakresu, oraz stereopsji. Łatwy w użyciu i utrzymaniu w czystości. Drewniany, ruchomy, skala pomiaru wergencji w dioptriach pryzmatycznych. Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania około 2-4 tygodnie. Produkt tylko dla specjalistów (okulistów, optometrystów, ortoptystów).  

 • AKOMODOMETR RULLER (typu R.A.F)

  320,00 

  Przyrząd służący do badania amplitudy akomodacji. Łatwy w użyciu, wyposażony w instrukcję z normami ∆A adekwatnie do wieku.Wyposażony w 4 rodzaje tabliczek do badania: dla dorosłych i dzieci. Produkt posiada deklarację zgodności CE.   Produkt chwilowo niedostępny. 

Powiększ
Kontrast